Kde sledovat informace o práci Pirátů v Českých Budějovicích

30. prosince 2022
Kde sledovat informace o práci Pirátů v Českých Budějovicích

Po komunálních volbách, schválení koaliční smlouvy a ustavujícím zastupitelstvu se stala Zuzana Kudláčková náměstkyní primátorky Svatomír Mlčoch radním a Martin Novotný zastupitelem Českých Budějovic. Piráti jsou tedy součástí vedení města, jedenáctičlenné rady tvořené dále zástupci ODS, Společně pro Budějovice – Lidovci a TOP09 a Jihočechy 2012.

Zuzana Kudláčková je jako náměstkyně primátorky pověřená plněním úkolů na úseku samostatné působnosti města v oblastech: kultura, životní prostředí, koordinace územních skupin, Jihočeské divadlo, p. o. a Pohřební ústav města České Budějovice, p. o.

O práci informují Piráti na tomto webu https://cb.pirati.cz/, v tiskových zprávách zasílaných do médií a dále na sociálních sítích, konkrétně:

Zpravidla každou první neděli v měsíci se dále koná veřejná schůze MS ČB v Českobudějovickém pirátském centru na adrese Hradební 13, ČB, kam se mohou přijít lidé podívat, na cokoli se zeptat a o čemkoli si popovídat. O termínech schůzí informujeme na Pirátském fóru a v událostech na Facebooku. Těšíme se na vás.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články