ČLÁNKY, ZAJÍMAVOSTI A AKTULITY Z PIRÁTSKÉHO ŽIVOTAV Českých Budějovicích platí nová pravidla pro přidělování městských bytů, Piráti aktivně spolupracovali na jejich vzniku

splash image

Rada města České Budějovice schválila nová pravidla pro bydlení, která mimo jiné určují, jakým způsobem a za jakých podmínek bude město přenechávat do nájmu byty v jeho majetku. Tato pravidla platí od začátku letošního roku a Piráti se podíleli na jejich vzniku.

Přečíst celý článek →

INFORMACE Z LISTOPADOVÝCH KOMISÍ MĚSTA

splash image

Přinášíme vám informace z pěti komisí města, které zasedly v listopadu k projednávání svých programů. A že bylo, i přes situaci s COVID 19, co probírat, se můžete sami přesvědčit v pravidelném reportu od pirátských členů komisí. Piráti pracují!

Přečíst celý článek →

V Českých Budějovicích proběhne v pátek mimořádné zastupitelstvo k návrhu územního plánu

splash image

České Budějovice, 25. listopadu 2020 - V pátek 27. listopadu se setkají zastupitelé města Českých Budějovic na mimořádném jednání s jediným bodem programu - schválení zadání územního plánu. Piráti zvou širokou veřejnost a upozorňují, že územní plán je důležitý dokument, který značně ovlivní podobu celého města na další desetiletí. A zadání pro jeho novou verzi se právě nyní dostává do finále.

Přečíst celý článek →

Jednali jsme o zachování stromů v parku v Dukelské

splash image

Ve středu 11. 11. 2020 proběhlo mimořádné zasedání městské komise pro životní prostředí, jehož ústředním tématem byla plánovaná revitalizace parku Dukelská. Projekt se nachází ve fázi schvalování stavebním úřadem a jeho realizace je naplánovaná na příští rok.

Přečíst celý článek →